Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lefeküdtem a barátommal, és...

Lefeküdtem a barátommal, és anyum azt mondta, hogy el kellene mennem nőgyógyászhoz, hogy írjon fel gyógyszert. Milyen vizsgálatokra kell számítanom?

Figyelt kérdés

Így is úgy is, használnánk gumit, hogy még véletlen se kapjunk el semmit, de azért jó, ha ott van a hancúrbogyó.


Mit néznek ilyenkor?

Vérvétel gondolom van.. Vizelet?


Légyszi írjatok le mindent, hogy hogy zajlik vagy valami. Kicsit tartok tőle.


2013. jún. 24. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hancúrbogyó -.-' Ennyi ésszel inkább ne írass fel, ahhoz érettség kell.
2013. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Vérvétel nincs, vizelet valószínűleg. Simán a gyógyszerfelíráshoz nem kell semmi, viszont gonolom lesz egy szűrővizsgálat is, akkor vesznek kis kenetet. Elsőre fura lesz, de amúgy nem fáj.
2013. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első.. Fogamzásgátló tabletta.* Csak a te kedvedért.


2.Köszönöm:)

2013. jún. 24. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, én tudom hogy hívják. Te meg lehetsz nagyon max 16, ha így hívod. Ennyi idősen hormonnal tömni a szervezetet, gratulálok...
2013. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. nem jól írta.


Vizelet nincs, vérvételt sok helyen csinálnak már, hogy ellenőrizzék a májfunkciókat ( ha nem jó a májfunkciód, akkor nem szedhetsz gyógyszert)

Általában ilyenkor szoktak csinálni citológiai vizsgálatot is.


Nagyon sok helyen viszont simán felírják vizsgálatok nélkül ( ez függ az orvos túlterheltségétől és lelkiismeretességétől)

2013. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bele ne menj semmilyen gyógyszerbe vérvétel nélkül. Lelkiismeretes doki kivizsgál előtte normálisan.
2013. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!