Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Apró fájó dudor a hónaljamban?

Apró fájó dudor a hónaljamban?

Figyelt kérdés

Kevesebb mint egy hete vettem észre hogy fáj egy ponton a hónaljam. Ma reggel ahogy megtapogattam egy apró kis golyót éreztem. A szüleim szerint egy zsírcsomó vagy mély pattanás. Ugye nem lehet daganat? Elég fiatal vagyok hozzá talán (18), de megijedtem.

Köszönöm a válaszokat!


2013. jún. 28. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy szőrtüsző gyulladás vagy nyirokcsomó gyulladás vagy verejtékmirigy gyulladás. Ez akár nagyon fájdalmad is tud lenni ugy hogy a kezedet nem tudod lerakni, ha nem javul 1-2 héten belül el kell menni oroshoz, de általában pár napon belül javul a dolog.
2013. jún. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia. én is pont ezt éreztem pár hete, aztán kiderült, hogy pattanás. szóval nyugi:)
2013. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet pattanás vagy zsírcsomó. Kicsi eséllyel valami más, rosszindulatú folyamat.

Ha nagyon aggódsz, menj el a házidokihoz, és kérj beutalót ultrahangra. Ott megmondják, mi a bajod.

De nyugi, valószínűleg csak egy kis zsírcsomó.

2013. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet daganat még ilyen fiatalon.
2013. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!