Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hónaljamban egy kis dudor...

A hónaljamban egy kis dudor van és nagyon fáj, hogy tudom elmulasztani?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az egy ciszta(jóindulatú daganat) szerintem orvoshoz kellene menj.De nem biztos...a többiek javítsanak ki légyszíves ha valami butaságot írtam:)
2009. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt olyan! Ilyen golyó szerű nem?

ne bántsd magától elmúlik, lehet hogy dezodortól van!

de ha 3-4 napon belül nem javul és ott van akkor tényleg mindenképp fordulj orvoshoz!!!!!

2009. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál hülyeséget, lehet ciszta, tályog, daganat, akár egy gyulladt szőrtüsző is. Menj dokihoz, az ő dolga az elmulasztás, nem az interneté.
2009. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
volt már ilyenem régen, és akkor azt mondták szörtüsző begyulladt, de nem adtak rá semmit. De fáj és nagyon nem is tudom mozgatni a kezemet, az meg nem egy előnyös dolog
2009. márc. 17. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokszor volt már ilyen. Szőrtüsző. Baromira fájt. Általában néhány napon belül elmúlt, de ha nem, akkor bőrgyógyászhoz mente. Bekenték meg valami speciális kötést tettek rán (nem tudom a nevét). Pár nap, és kifakadt. Gennyezett, de aztán elmúlt. Bocs, hogy ilyen részletesen írtam le. :)

Menj el vele dokihoz. Szerintem szőrtüsző, de ciszta is lehet.

2009. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, várok még egy napot, ha nem múlik el, akkor elmegyek
2009. márc. 18. 06:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez belülről szokott lenni. Ilyenkor a test jelez neked, hogy beteg leszel, azzal, hogy a verejtékmirigyek begyulladnak.
2009. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokszor van ilyen! Szörtüsző begyulladt vagy dezodorra vagy allergiás!
2009. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!