Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelytablettától miért...

Hüvelytablettától miért vérzek? Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Most hétvégén nem fogok tudni orvoshoz menni, majd csak néhány nap múlva, de tanácstalan vagyok, hogy folytassam-e a szedést, ha enyhe vérzés van mióta használom a Klion hüvelytablettát (tényleg csak egy-két csepp). Olyan rózsaszínes. Ez csak most, a kezdeti szakaszban van így, vagy szerintetek így egyáltalán ne használjam?

2013. jún. 28. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne !! Nekem is volt ilyen, visszamentem az orvoshoz és írt valami mást, amire nem volt ilyen reakcióm.
2013. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Klion nagyon sokszor okoz ilyen panaszt, nyugi! Nekem is többnyire rózsaszín tőle ami kifolyik, dokim is szokott szólni, hogy ne ijedjek meg. Sajnos ez normális a klionnál, a hatásosságát nem befolyásolja. Esetleg hívd föl az orvost, ha tudod, kérdezd meg hogy folytasd vagy hagyd abba.
2013. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!