Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy szoktatok felülni az...

Hogy szoktatok felülni az olyanfajta nőgyógyászati vizsgálószékre, ahol a talpat kell betenni a lábtartóba? Cipőben, zokniban vagy anélkül?

Figyelt kérdés
Bosszantó a kérdés, mert: ha más cipőben ült ott előttem, én nem szeretném anélkül betenni a lábam, ha viszont fönnhagyom, esetleg más lép be utánam cipő nélkül... Ti hogy szoktátok?
2013. jún. 28. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Én cipő nélkül, nyáron mezítláb.

A dokinál nem ezen szoktam agyalni :)

Otthon meg megmosod és kész.

2013. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig cipő nélkül, zokniba. Vagy ha nyáron megyek akkor papucsba. Azért mert én cikinek tartom azt, hogy nincs rajtam se bugy se semmi akkor cipőbe hogy nézek ki:D Nyáron meg bugyi le, szoknya maradhat és akkor így nem ciki a papucs:)
2013. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen most meglepődtem, mert én mindig cipőben ültem fel, nekem fura lenne, ha csupasz talpam között lenne a doki, lehet én vagyok a hülye :) De senki se mondta még igazából hogy hogy is kellene..
2013. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
cipőben.
2013. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én zokniban voltam, de furcsán éreztem magam, hogy nem volt rajtam cipő, legközelebb tuti, hogy nem veszem le.
2013. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt nem olyan a lábtartó, hanem a térdhajlatnál tart. Egyébként zokniban vagy mezítláb, mert nekem fura lenne a doki arcába tolni a cipőtalpam...
2013. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zokniban, az mindkét fajtához jó.
2014. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy így vagy úgy kellene, erre nincs "etiket".

Én viszont alacsony vagyok 151 cm és nekem a "felmászás" okoz gondot, főként azért mert egyszer lebarmolt az orvos amikor a székére léptem lábujjal hogy fel tudjak kapaszkodni.

2014. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!