Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nálam kb.6éve vették észre,...

Nálam kb.6éve vették észre, hogy baloldali petefészek cisztám van. Többször voltam ultrahangon. A doki mindig azt mondta, hogy elmúlik, de mégsincs igy. Tényleg menjek el és mütessem meg magam ezügyben?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg nézesd meg magad egy másik orvossal is! Nekem is mondtak mindenfélét, de nekem olyan fajta cisztám volt, ami nem múlik el magától, és megműtötték. Nem volt vészes. Pár nap kórház, aztán egy kis pihi otthon, és azóta meg már babát várok, úgyhogy én mindenképpen örülök, hogy vállaltam a műtétet.
2009. okt. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mekkora ez a ciszta? Okoz vmi panaszt? Nő? Ha ezekre nem a válasz, minek műttetnéd?
2009. okt. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisbabádhoz!Megfogadom a tanácsod és felkeresek egy másik dokit is.Köszönöm.
2009. okt. 19. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!