Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki asztmás? Ha igen, beoltatjátok magatokat h1n1 ellen? Nem tudom mit csináljak! Hisz krónikus betegek előbb elkapják, de állítólag kismamáknak nem jó a vakcina!

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Szia. Én allergiás,asztmás vagyok és nem adatom be. Nem vagyok kismama (de látom, egy kismama sem válaszol), de ha az lennék akkor sem adatnám be. A média pánikot keltett az emberekben. Nem arról van szó, hogy a krónikus betegek előbb elkapják, hanem arról, hogy a krónikus betegekre nézve (ha elkapják), sokkal veszélyesebb lehet a vírus. DE (mint, ahogy azt mondták is) ha betart az ember néhány dolgot, akkor sokkal kisebb az esélye annak, hogy elkapja. Olyat nem hallottam, hogy kismamáknak nem jó. A háziorvosod biztosat tud mondani.
2009. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!