Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek az első együttlét után...

Nektek az első együttlét után mennyire fájt és vérzett?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok túl az elsőn csak kíváncsiságból, hogy nagyjából mire kéne számítanom.. Tudom ember függő de azért megköszönném ha leírnátok.:)

17/L



2013. júl. 1. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé fájt és vérzett is. Utána egy nagy foltban olyan lett az ágy és még utána 2 napig vérzett.
2013. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt nagyon és nem is vérzett, 18 éves voltam. De valószínűleg a szűzhártyám már nem volt meg, szertornáztam és rengetegszer estem elég durvákat.
2013. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha nagyokat esel ellehet veszíteni a szűzhártyádat?:o
2013. júl. 1. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen elemeket csinálsz, minden nap akkor elég nagy az esélye: http://www.youtube.com/watch?v=GjiJZZcPG8o (0:33 tól)
2013. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

el bizony.

12 évesen egy bnőm a nemi szervére esett egy játszó téren,bele egy vas akármibe és vérzett.

Olvastam olyanról,aki kiskorában leesett a csúszdáról és neki is vérzett a hüvelyénél.

7 évesen nekem is véres volt a fürdőbugyim,pedig nem emlékszem,hogy estem volna,mégis olyan volt. A tükörben nézve nem látom a szűzhártyám,szóval valószínűleg már nekem sincs meg.

2013. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De dúrva...
2013. júl. 1. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!