Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha borotválás után piros...

Ha borotválás után piros pöttyös lesz a lábam?

Figyelt kérdés

leborotváltam a lábam és a lábamon végig pöttyök jelentek meg és nagyon ég mitöl van?? hogyan múlik el??

A válaszokat köszönöm !!(:



#borotválás #pöttyös #nöi higénia
2013. júl. 1. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Érzékeny a bőröd. Fürdés után, legalább 5 perc áztatás után kell borotválkozni, habbal vagy krémmel, akkor nem lesz ilyen gáz.
2013. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fürdés közben szoktam! Akkor jobban megy a borotva. Ha most először borotváltál akkor azért is lehet, mert még nem szokta meg a bőröd. Tanácsos este végezni az ilyet, hogy reggelre elmúljanak a pöttyök.
2013. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(Kettes! Ha el is múlik a petty reggelre, érzékeny bőrűeknél előjön napközben a nagy melegben is, vagy ha kicsit fülledt az idő, de még egy testápolótól is...)
2013. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is szokott, ne aggódj. Normális, de tényleg 5-10 perces zuhanyzás után csináld. ;)
2013. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi sokat segített :DD
2013. júl. 6. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!