Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválás után mindig pöttyös...

Borotválás után mindig pöttyös lesz a lábam. Mit lehet ezek ellen tenni?

Figyelt kérdés

1-2 naponta szoktam borotválni, mert nagyon hamar szőrösödök. Rögtön borotválás után be szoktam kenni testápolóval. Eleinte nem látszódtak ennyire, de mostanában egyre csúnyább pirosak.

Mit lehet tenni pöttyösödés ellen?


2011. jún. 16. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát figyelj, mivel borotválod a lábad, egy nagyon nagyon vékony bőrréteget is sikerül eltávolítanod. Lehet hogy szőrbenövésed van.De inkább ajánlanám neked hogy borotválás előtt jól radírozd le a lábad valamilyen készítménnyel(a legjobb ha gyógyszertári) és utána borotváld. Nos ha ezután sem múlnak el a piros pöttyök, próbáld ki az epilátort, vagy a gyantát.A gyantáról azt tudom mondani hogy lábon gyantázás után látni a kis piros pöttyöket, de ez természetes mert a gyantázás megterheli a bőrt.De a pirosság 1 napon belül kinek 2-3 napon belül elmúlik.Az epilátort én még nem próbáltam de majd szeretném. A testápoló meg nagyon, jó használj valamilyen aloe verás készítményt annak nyugtató hatása van ;)

2011. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem a testapolo a problema. Nekem akkor lesznek pottyok ha rogton borotvalas utan bekenem valamivel, mivel borotvalas soran serul a bor felulete ezert az irritalja. Probald ki h elotte kend be egy-ket oraval es utana pedig semmivel.

Nekem sokszor akkor is kiutnek ha borotvalas utan rogton napfeny eri a bort, erre is vigyazz.

Remelem segitettem :)

2011. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De viszont, ha rögtön utána nem kenem be, akkor úgy viszket, hogy majd megőrülök, nem győzöm vakargatni. :)
2011. jún. 16. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:
borotvahabbal borotváld le.
2011. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!