Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori a befelé forduló...

Gyakori a befelé forduló mellbimbó? Nagyon gáz ez?

Figyelt kérdés
kiskoromban mindig mondták, hogy majd kifordul, mikor még gyerek voltam. de már 17 vagyok, és kellemetlen erről beszélni, gátlásos is vagyok, még az orvosnál is. mit lehet vele tenni?
2009. okt. 15. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondd az még nem jutott eszedbe hogy megnézeted a dokival? és ha már látta. mit mondott?
2009. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
konkrétan ezzel még sosem voltam orvosnál. de rengeteget voltam meztelen kórházban, háziorvosnál, méréseknél, és soha nem mondtak rá semmit. legutóbb mellbőségmérés volt dokinál védőnővel, és akkor is meztelen voltam, velem állt szemben, és egy szót sem szólt. gondoltam úgyis mondaná, ha ez baj.
2009. okt. 15. 18:22
 3/11 A kérdező kommentje:
[link] ez vajon hatásos?
2009. okt. 15. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:
hát azért ha annyira zavar kérd ki a doki tanácsát
2009. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát nem tom lehet hat
2009. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem akarok rád ijeszteni,de az egyik ismerősömnek is kiskora óta befelé fordult és 22 évesen derült ki,hogy mellrák. Lehet hogy neked nem az(reméljük nem) de azért mindenképpen menj el dokihoz!!!
2009. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor menjek el mammográfiára?
2009. okt. 15. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:
igen menjél! ha meg nincs baj akkor meg kérj tanácsot hogy hogyan lehetne normális a bimbód ígyis-úgyis jól jársz!
2009. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oké, köszi. háziorvostól is kérhetek beutalót, vagy csak nőgyógyásztól?
2009. okt. 15. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát. ezt én sajnos nem tudom. de azt hiszem úgy kell bejelentkezni mint pl.: az ortopédiánál vagy a kardiológusnál vagy a szemészetnél vagy a bőrgyógyásznál. őőő... de ezt én nem tudom kérdezd meg a háziorvost!
2009. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!