Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek sikerült már megszab...

Valakinek sikerült már megszabadulnia teljesen az e. coli-tól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eléggé el vagyok keseredve, mert lassan egy éve tart a problémám. A tenyésztésből e.coli baktériumot állapítottak meg. A nőgyógyászom írt fel augmentin duo-t és kúpot is, de nem múlt el tőle, csak jobb lett. Aztán szedtem most cifloxin-t és betadine kúpot használok, de ettől sem érezném a javulást. Nagyon elkeserít, pedig nagyon odafigyelek a higiéniára, de egyszerűen nem tudok tőle megszabadulni. valakinek valami tanácsa van esetleg? :( Köszi előre is.
2013. júl. 2. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, nekem. Nolicin-t írtak fel és nekem nem jött vissza ( kb 15 éve)
2013. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem már három éve megvan ez a rohadt e.coli! :) Nevigramont szedtem, aztán Nitrofurantoint, D-mannose port... Most azzal próbálkozunk, hogy nem eszek cukrot (azt szeretik sajnos... pedig ha a brokkolit utálnák! :D), és ezt a D-mannose por-t használom. Plusz lactacid-ot, mint intim mosakodószer. Nekem ferdébb valami csövem vagy vezetékem, és ott fent marad a pisi. Abban eltenyésznek a baktériumok. Most épp nincs panaszom. Hát sok sikert! (ui.: azért írtam ezt le, hogy lásd; nem vagy vele egyedül, és én is örülök, hogy ÉN sem vagyok vele egyedül :))
2013. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egy kicsit most megnyugodtam, köszi :) Viszont már attól is félek, hogy ettől lehetek meddő, bár a nőgyógyászom szerint nem, de olyan nehéz elhinni hogy egy éves állandó fertőzés nem okoz elzáródást :( Én is néztem a D-mannóz port, ezen kívül az ezüst kolloidot ajánlották nekem. Azt hiszem kipróbálom, hátha segít
2013. júl. 2. 16:01
 4/15 A kérdező kommentje:
Az 1. válaszadótól azt szeretném kérdezni, hogy a Nolicin az antibiotikum? Köszi szépen.
2013. júl. 2. 16:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen az.
2013. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nyugalom!

Nem leszel meddő! Főleg, ha a nőgyógyászod mondja azt! :) Halgass rá, és ne görcsölj ezen!

2013. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket :) Kicsit megnyugodtam, bár még mindig nem hiszem el, hogy nincs kiút ebből :/
2013. júl. 2. 22:48
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 17 éves korom óta vagyok rendszeres látogató az urológián, viszont csak 27 évesen csinálták az első tenyésztésem, amiből csak e. coli tenyészett ki. Akkor kaptam nitrofurantoint, szörnyen voltam tőle, de nem múlt el a baci. Aztán visszamentem, paraszt volt a doki és amiért egy órával a rendelés vége előtt mentem büntetésből az asszisztens mellett kellett ülni az előtérben és bekiabálni neki, hogy hatott-e a gyógyszer, mert "ő már indult volna haza, de miattam nem tud". Én napra alig tudtam már menni, mert a sok antibiotikumtól érzékeny lettem a napra. Egy éve voltam háziorvosnál, akkor is kitenyészett az e. coli, de a doki azt tanácsolta, hogy menjek urológushoz, mert ez nem az ő területe. Szóval mivel nem csíp, csak büdös a pisim én hanyagolom azóta az antibiotikumokat. Nem lett rosszabb, de érzem, hogy nem is múlt el. Nem tudom mit tegyek, nincs kedvem tonnaszámra kapkodni be az antibiotikumokat, mert egyrészt drága mulatság, másrészt nem múlt el tőle a baci, maximum rövid időre, harmadrészt gombás leszek és újabb köröket futhatnék a nőgyógyásznál. Hát én és az e. coli most itt tartunk.


Valami változás nálad, kérdező?

2013. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én egy kéthetes antibiotikum kúra után egy hónapig voltam tünetmentes, most érzem, hogy megint visszafertőződtem :( Nem tudom, hogy mit csináljak, teljesen kétségbe vagyok esve. Neked ez nem okoz problémát a gyerekvállalásnál(persze ha már ott tartasz)?
2013. szept. 5. 12:57
 10/15 anonim ***** válasza:

30 leszek mindjárt, szóval korban már eléggé ott tartanék, de még nem aktuális a dolog, eléggé fel van fordulva most az életünk és külföldre tervezünk menni egyelőre. Ebben a helyzetben babára csak titokban gondolok. Az én helyzetem csak annyival jobb, mint a tiéd, hogy nekem nem csíp és fáj, csak büdi a pisim, ennyit érzek az e. coliból. Azt sem értem teljesen, hogy ez hogy lehetséges, miért nem lesz súlyosabb vagy múlik el. Van egyébként egy Urowaxom nevű gyógyszer, ami elég borsos árú, de ha semmi sem használ, akkor fel szokták írni. Nem ajánlották még ezt neked? Egy barátnőm próbálta és neki utána 1-2 évig nem jött vissza. Ez az:


[link]

2013. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!