Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek sikerült már megszab...

Valakinek sikerült már megszabadulnia teljesen az e. coli-tól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eléggé el vagyok keseredve, mert lassan egy éve tart a problémám. A tenyésztésből e.coli baktériumot állapítottak meg. A nőgyógyászom írt fel augmentin duo-t és kúpot is, de nem múlt el tőle, csak jobb lett. Aztán szedtem most cifloxin-t és betadine kúpot használok, de ettől sem érezném a javulást. Nagyon elkeserít, pedig nagyon odafigyelek a higiéniára, de egyszerűen nem tudok tőle megszabadulni. valakinek valami tanácsa van esetleg? :( Köszi előre is.
2013. júl. 2. 10:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egy hete kezdtem el szedni a D-mannózt és jelentem nagyon jó e. coli-ra. Egy nőgyógyász ajánlotta, elég drága, viszont nem antibiotikum legalább, hanem csak egy cukormolekula, amihez hozzákapcsolódik az e. coli és egyszerűen kipisiled. Nekem már alig van panaszom! :)
2013. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, mindenképp kipróbálom! :) Gyógyszertárban beszerezhető?
2013. szept. 19. 23:27
 13/15 anonim ***** válasza:
Én bioboltban találtam, patikában nem vagyok biztos benne, hogy árulják, de lehet. Ha rákeresel neten, akkor kidob több bioboltot is, ahol árulnak. Viszont elég drága, amit én vettem az 7600 forint volt a 120 szemes doboz. Ebből napi 2-3-at javasolnak, én úgy voltam vele, hogy 2-3 adag antibiotikum is kerülne ennyibe, plusz még a probiotikus cuccok amiket vennék, na meg nem beszélve a gombás panaszoktól, amikre újabb gyógyszert kellene szednem...
2013. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Vettem én is, azt mondták napi 1-2 tabletta, reggel este mindenképp beveszem, remélem nekem is segít, mert már elviselhetetlen ez az egész.
2013. szept. 23. 18:56
 15/15 anonim ***** válasza:
Segített valamelyik szer, meggyógyultál?
2018. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!