Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 hete menstruáltam utoljára,...

10 hete menstruáltam utoljára, de 1 hete görcseim vannak. Baj ez?

Figyelt kérdés
Egy hete már írtam egy kérdést erről,de akkor még nem volt ilyen vészes.Most viszont egy hete minden nap alhasi görcseim vannak,de nem jön meg.Emellett fehér folyásom van.Mennyek nőgyógyászhoz,vagy majd helyrejön?
2008. jún. 23. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát inkább ne arra várj, hogy helyrejöjjön. Menj el dokihoz, ő biztosra meg tudja mondani, hogy mitől van ez.
2008. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tisztelt Hölgyem, azt kell mondanom, hogy nem feltétlenül. Kellene csinálni egy terhességi tesztet, habár kétlem, hogy pozitív lenne. Ha negatív akkor szükséges nőgyógyászatra menni. Azt még jólenne tudni szed-e, ha nem akkor mikor szedett utoljára fogamzásgátlót, ugyanis az esetek többségében a fogamzásgátló abbahagyása révén szokott előfordulni ilyen probléma. Gyógyszeres kezelés javasolt az ilyen esetekben.


Dr.Bóday László

2008. jún. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel nincs időm tartós kapcsolatra,ezért egy éve nem élek senkivel úúúúgy...:P És fogamzásgátlót pedig sosem szedtem.
2008. jún. 24. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Tisztelt Hölgyem! Nem akarom elkeseríteni, és félelmet kelteni de lehet, hogy nagyobb a gond, mit azt elsőre gondoltam. Kérem sürgősen keresse fel nőgyógyászát, és modja el problémáját, azt is tessék megmondani, hogy nem szed fogamzásgátlót, és nem létesít szexuális kapcsolatot. Én sűrgősen szükségesnek vélek: Hüvelyi ultrahang vizsgálatot.

Szívből kívánom, hogy ne legyen nagyobb probléma, ne (PCOS-t) diagnosztizáljanak önnél.


Szeretettel üvözöl: Dr.Bóday László

Szülész-Nőgyógyász.

2008. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.A görcsök szerencsére ma egész nap nem jelentkeztek és remélem már abba is maradnak.A folyásom pedig csökkent.Nem lehet,hogy ez a stressz miatt volt?
2008. jún. 25. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!