Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » November 4-én menstruáltam...

November 4-én menstruáltam utoljára. November végén amikor meg kellett volna jönnie voltam együtt a párommal és azóta nem jött meg a menstruációm. Vettem 2 tesztet, mindegyik negatív, de lassan felőröl az idegesség. Hasonló eset?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
én november 9-én menstruáltam utoljára, azóta semmi. De én fel vagyok fázva, szerintem ezért késik. Három tesztem lett negatív.
2009. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az idegességtől is késhet a mensesed.A tesztek 10 napos terhességet mutatnak ki általában.A dátumok szerint a 10 nap már lejárt,de azért csinálj hétfőn vagy kedden még egyet.Ha az is negatív és mégse jönne meg ,akkor menj dokihoz.Legközelebb pedig legyetek óvatosabbak.....
2009. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és védekeztetek? ha nem akkoraz szopás. ezlesz abból ha vki akkor szexel amikor megkéne h jöjjön a menzesze, mert azthiszi h akkor terméketlen.....
2009. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Védekeztetek amúgy?
2009. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!