Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációtok első napjaiba...

A menstruációtok első napjaiban mennyire véreztek, és nektek is "potyognak" ki alvadt vér darabok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és mindig nagyon erősen jön meg. Az első 1-3 napon félóránként kell cserélnem betétet, a tampont óránként. És kis darabokban alvadt vér jön ki belőlem.

2013. júl. 2. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt már rá példa.

De nekem 2. napon a legerősebb általában.

2013. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már 13 éve menstruálok, de ilyen erős még sose volt (kivéve mikor erős szeszt ittam, pont akkor, de akkor is csak pár órára lett ilyen erős). Ha ennyire durván vérzel érdemes lenne felkeresni egy nőgyógyászt. De előtte hadd kérdezzem meg mekkora tampont vagy betétet használsz? Mert a normált nekem is 2 óránként kéne cserélni az első 2 napban, de a nagyobbat nem.

24/N

2013. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem alvadt vér szokott lenni, hanem lelökődik a méhnyálkahártya. Viszont elég sűrűn kell cseréned a tampont és a betétet, ez a normálisnál nagyobb mennyiségű vérzést jelent, érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz.
2013. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Éjjeli betétet egyszer ki kell cseélnem hajnalban, hogy ne ázzon el az ágyam. A kis tampont kell úgy óránként, a normál másfélig hagyhatom benn. :)
2013. júl. 2. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegyél fel nagyobbat! Van szuper meg Szuper plusz. A második napon volt mikor azt használtam és kb 4 órán át nem kellett cserélnem.
2013. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.nap:nem nagyon

2.nap:erősebb

3.nap:legerősebb onnan meg már csak gyengül

és igen nekem is "potyognak" alvadt vérdarabok

2013. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!