Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » MA voltam reggel fogorvosnál....

MA voltam reggel fogorvosnál. Első foghúzásom volt, és a doki nem közölte, hogy nem szabad öblögetni, húzás után, mert leviszi az alvadt vért és vérezni fog továbbra is. Még vérzik mindig, el fog múlni magától vagy mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
:S
2009. ápr. 24. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már el kellett volna állnia a vérzésnek, ha reggel húzták. én úgy tudom, hogy pár óra vérzés még normális, ez már nem. ha estig nem javul, menj el egy ügyeletes fogorvoshoz!
2009. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Most akkor kimostad a szádból a vért?

Gratulálok a dokidnak, így sokkal hosszabb és fájdalmasabb lesz a gyógyulás. Ugyanis az alvadt vér azért kell oda, mert az szépen lassan átalakul szövetté (nekem legalábbis ezt mondta a dokim). Így meg csak van egy lyuk, amibe belemegy a kajamaradék, bacik, stb. :(

2009. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Júúj most látom, hogy öblögettél... tényleg gáz, hogy ezt nem mondta a doki, hogy 1 napig szigorúan tilos.

nem tudnád felhívni, most mi a teendő?

2009. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, most úgy tűnik hogy sikerült megalvadnia, már nem vérzik egy fél órája. Többet nem megyek vissza ahhoz a dokihoz, az tuti, bár azért én is elég gyökér voltam.. :)

ja meg vettem joghurtot is, gondolom ne nagyon egyem meg. Mert olvastam hogy a tejtermékek is gátolják a vér alvadását. :)

2009. ápr. 24. 17:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Édes tejterméket, lisztes, élesztős dolgot két napig ne egyél, mert könnyen elfertőzhet. Gyümölcslé, húsleves, csoki..Joghurtot holnap.
2009. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
És szigorúan a másik oldalon rágj, próbálj meg úgy nyelni, hogy ne érjen a sebhez semmi. Én is érdekesen szoktam ilyenkor kinézni, félrefordított fejjel eszek, iszok, mint egy idióta.:)
2009. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nah most ismét vérzett az imént.

Kettéfűrészelve odaraktam nővérem tamponját, hátha elállítja, bár lehet hogy nem a legjobb ötlet de most nem tudok mást.

2009. ápr. 24. 17:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
írd le kérlek mi történt végül, mi lett a vérzéssel?
2009. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végül is az lett, hogy egész éjszaka vérzett, egy órát tudtam aludni, akkor is úgy ébredtem, hogy tele van a szám az alvadt vérrel. Másnap az ügyeleten kaptam ilyen gyógyszeres gézt, az ott volt kb. másfél órát, és úgy már nem vérzett. Szerencsére nem kellett összevarrni.
2009. máj. 16. 20:10
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát szuper, 2 éve írtam ki a kérdést, és ma ugyanaz a problémám, csak másik foggal. yeah. :(
2011. ápr. 8. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!