Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy is van ez? Segítene...

Hogy is van ez? Segítene valaki nekem?

Figyelt kérdés
31 éves leszek augusztusban és 3 gyerekem van! nem szeretnék többet és arra gondoltam hogy elköttetem a petevezetékeimet! Ezzel kapcsolatban kérdezem hogy akinek volt az tudna segíteni hogy van menstruációja? Mert a neten van olyan akinek van és van olyan akinek nincs és nem tudok kiigazodni ezen. Igazából olyan valamit keresek amivel meg szüntetem a menstruációmat de nem lesz ebből egészségügyileg probléma! A normális válaszokat előre is köszönöm!

2013. júl. 2. 17:49
 1/4 anonim válasza:
van menstruáció, ugyanúgy, mint előtte.
2013. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :( de nincs semmi ötlet hogy hogyan kerüljem ki a menstruációt?
2013. júl. 2. 18:01
 3/4 anonim válasza:
A helyedben én megkérdeznék egy orvost, mert a neten mindenféle badarság van. Az orvos biztos tud megoldást a problémádra.
2013. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A petevezeték az arra szolgál, hogy a petesejt eljusson a méhüregébe. Ha elkötteted ezt akkor a fizikai útját akadályozod meg a terhesség létrejöttének. A menstruációt nem a petesejt határozza meg, hanem a hormonok. Ezek a petefészkekben termelődnek és a vér útján jutnak el a méhnyálkahártyához. Ha elkötteted magad akkor is a petefészkekben ugyanúgy mint eddig lesz peteérésed és lesz tüszőrepedésed is, csak a kiszabadult petesejt nem tud lejutni a méhüregébe, csak a petevezetékbe addig ahol lesz a lekötés helye és ott elpusztul. Ez egy fizikai módja a védekezésnek, a hormonjaiddal minden rendben lesz,mert a petefészket nem éri semmiféle behatás.

Vannak hormon injekciók, amellyel megszüntethető a menstruáció, de ez egyéni, hogy mellékhatások jelentkeznek-e.

2013. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!