Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jók a méretek? 14/l

Jók a méretek? 14/l

Figyelt kérdés
14 éves vagyok..167cm magas és 70 kg.ez jó? hogyan tudnék leadni egy kicsit?

2013. júl. 2. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem kövér. Inkább husis, habár látatlanban nehéz megmondani. Ha a csontozatod vékony, kevés izomzatod van, akkor kicsit sok, ha sportos alkat vagy, akkor egyáltalán nem.

Ha az előbbi áll fent, akkor kezdj el sportolni (pl. úszni), attól nem csak egészségesebb leszel, de jobban is fogod érezni magad. És ne a súlyodat nézd, hanem hogy jól érzed e magad a bőrödben. 14 évesen ne a fogyókúrán gondolkozz, elég ha figyelsz egy kicsit a táplálkozásodra és járj sokat a friss levegőre, mozogj. Lehet görkorizni, kutyát sétáltatni, biciklizni, focizni, ugrókötelezni, röplabdázni, kosarazni, akár még kapálni is, ha valakinek az a szimpatikus mozgásforma. :D

És fogd vissza az agyonra szénsavazott/cukrozott/tartósítószerezett kajákat. Ezek még azokra nézve sem egészségesek, akik nem eresztenek tőle pocakot.

Nyár van, gyümölcsszezon. :) Most lehet a legjobb friss gyümölcsöket, zöldségeket, salátákat enni. :D

Ha nem tunyulsz el, akkor pár év, és szép, sportos nővé fogsz serdülni, még akkor is, ha most husis vagy. :)

2013. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jajj, ez olyan aranyos.! köszönöm, igen kicsit husis vagyok.(has, és kicsit a comb):$ már mindent megkóstoltam a gyümölcsöskertben:eredmény 1 napos róka-móka..:D köszönöm még1x!:)
2013. júl. 2. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó. Hájas vagy.
2013. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Husis :).

Sportolj sokat, igyál sokat, ússz sokat (tenger, Balaton, strand), és legyél sokat a levegőn!

2013. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne fogyókúrázz, csak mozogj sokat!
2013. júl. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19:50-es menj el a f...ba! a többieknek köszönöm, megfogadom a tanácsokat!:)(zöldpipament!)
2013. júl. 3. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!