Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha az egyik...

Az normális, ha az egyik kisajkam nagyobb mint a másik? Eléggé zavaró, és szerintem ciki is.15 éves vagyok, szűz. (! )

Figyelt kérdés

Elsősorban hozzáértők válaszait várom.

15/L


2013. júl. 2. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj. Ilyen, ilyen. Nem tehetsz vele semmit, max műtét majd, de ne tedd. Ha lesz párod neki nem lesz zavaró, s te se érzed majd cikinek. Most se kellene.
2013. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyasmi, ami senkit nem zavar. Nem vagyunk szimmetrikusak, és a nemiszervedet is remélhetőleg csak kevesen fogják tetszik/nemtetszik szemmel nézni, de nekik meg elég lesz, hogy nuni... :)
2013. júl. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, ahogy más sem amiről nem tehetsz. Egyébként normális, mert ez genetikai adottság!
2013. júl. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális és nem ciki.
2013. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem 11 éves koromban volt ezzel problémám, akkor kezdtem nőiesedni és engem is nagyon zavart. elmentem orvoshoz és mondta, hogy ha szeretném egy egyszerű műtéttel rendbe tudja hozni, de szerinte várni kellene vele, mert valószínűleg a kisebb behozza a nagyobb kisajkamat és így is lett. Nem kell félned, ha nem is hozza be az egyik a lemaradást, akkor sem lesz semmi baj, a párod úgyis imádni fog Téged :)
2013. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. A két testfél sosem szimmetrikus. Kisebb nagyobb eltérés mindig akad. Lásd különböző méretű mellek.
2013. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!