Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha a kisajkaknál...

Az normális ha a kisajkaknál az egyik nagyobb mint a másik? Jóval nagyobb!

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 22:50
 1/7 AvernusTriad válasza:
Már kérdezted, és sokan mondták: nem.
2012. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Attól függ,hogy mennyivel,küldj képet azt megmondom
2012. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Muti azt az ajkat!
2012. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem mutatom meg.. xd de az egyik nagy a másik meg nagyon pici.. és én nem is kérdeztem már ezt és nem normális ? valaki légyszi :$$
2012. júl. 24. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:
vajon miért létezik ilyen, hogy "intimplasztika"? hát ezért, mert természetből fakadó, hogy sokaknak eltérő méretű a nemiszerve. ha nagy eltérés van,és zavar, frusztrál, nem mernél soha emiatt levetkőzni, szégyelled, vagy- kidörzsölődik folyton és emiatt fáj, akkor érdemes korrigáltatni. De sokaknak ilyen, elvannak vele,semmi gáz nincs, ne zavarjon sztem, amelyik pasi meg emiatt dobna egy nőt, az meg is érdemli,mert selejt hulladék.
2012. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
érteem. ! háát ennyire akkor biztos nem nagy mert nem dörzsölödik nem fáj semmi.. csak megilyedtem és fura volt h ó te jó ég :D de köszii
2012. júl. 24. 23:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Minden lánynak más a puncija.
2012. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!