Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 évesen lehet mellrákom?...

22 évesen lehet mellrákom? Csomó van a mellemben és több mint 1 éve 3 hónalji nyirokcsomóm meg van nagyobbodva. Elméletileg fibroadenómám van, soha nem szedtem fogamzásgátlót.

Figyelt kérdés
Ez a mellem szúr is, nyilalló fájdalmat érzek benne néha, ciklustól függetlenül. A másik hónaljamban is van 1 megnagyobbodott nyirokcsomóm (abban a mellemben nincs fibroadenóma) de az konkrétan a hónaljamban van míg másik oldalon a mellem szélén.
2013. júl. 3. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély, DE nem lehet kijelenteni, hogy nem lehet. Minden esetre nem vicc, nem értem, miért nem voltál 1 év alatt dokinál. Ha meg voltál, gondolom, kaptál választ.
2013. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Voltam 1 éve, akkor a radiológus szerint fibroadenóma, a nyirokcsomókra meg nem tudott mondani semmit.
2013. júl. 3. 10:41
 3/11 anonim ***** válasza:

A nyirokcsomók fertőzés hatására szoktak megnagyobbodni.

El kell menni háziorvoshoz, kapsz beutalót esetleg az infektológiára, ott pedig csinálnak vérvételt, külön kórokozóra is és kiderülhet, hogy miért vannak megnagyobbodva.

Amúgy nem tudom, szőrtelenítesz-e pl. hónaljnál.

Ugyanis ha valaki nem a szőriránynak megfelelően szőrtelenít hónaljban, akkor szőrtüszőgyulladás lehet, ott pedig nagyon könnyen bejutnak a szervezetbe kórokozók és megnagyobbodhatnak a hónaljban a nyirokcsomók.

2013. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szinte nincs esélye még akorodban, de azért figyelned kell rá!
2013. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Voltam infektológiára, elvégeztek egy rakás vizsgálatot de minden negatív lett, vagyis nem gyulladás. Antibiotikumot is szedtem és attól sem csökkent a méretük, meg nem is fájdalmasak. Van mellrákos a családomban, ő 30 éves kora előtt lett beteg, plusz más rákos beteg rokonom is van, ezért figyelek jobban oda a dologra.. A nyilalló fájdalom miatt ijedtem be kicsit. :) Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 3. 12:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Mell ultrahangot, hónalj ultrahangot csináltak mostanában?
2013. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mostanában nem, csak egy éve.
2013. júl. 3. 13:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót, hogy csináljanak. Abból azért több mindent le tudnak szűrni szerintem.
2013. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma kiderült, hogy nagymamám másik testvére is mellrákos, igaz ő már közel van a 60hoz. Elmegyek majd uh-ra.
2013. júl. 3. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:

bocsi az OFFért

azt hogy érzed ha csomó van a melledbe ?

Mert nekem akkor mind a kettőbe lenne ? úgy érzem..

de nem tudom hogy alapból olyan-e :S

2013. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!