Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak már hogy végre...

Mit csináljak már hogy végre elfogadjam 21 évesen hogy menstruálok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Szeretnél valamikor kisbabát? Ha igen, akkor gondolj arra, hogy ha nem menstruálnál nem lehetne.
2013. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szeretnék, de nem ilyen áron hogy minden hónapba majd meghalok úgy fáj
2013. júl. 3. 16:10
 3/5 gömbicica ***** válasza:

szia.

semmit!!!

ezt nem lehet elfogadni, vagy elutasitani.

Az ember hormonrendszere dolgozik.

Most ilyen programot futtat (most jól megmondtam. bocs.-( nem szoktam ilyen furán fogalmazni)

Szép a bőröd, szép a hajad, terhelhető vagy legszebb korban vagy!!!!

50 évesen majd visszasirnád még ezt az időszakot. szerintem! Jó a nyügjei nem kényelmesek, de mindenkinek megjön egyszer. :-)

Szeretettel légy magadhoz, ne utálattal, stb, mert ezek a lelki dolgok betegséghez vezetnek később!!!!!

Erről tudnák ajánlani olvasnivalót, de tartok tőle, hogy lehülyéznél, vagy nem vennéd komolyan.

üdv. :-)

szeretettel kivánok Neked probléma mentes boldog felnőttkort!!!!

2013. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

milyen olvasni valót? Érdekel!

Köszönöm! :)

2013. júl. 3. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
járj utána hogy miért fáj ennyire, gyakran sajnos ez nem normális hanem betegség miatt van. Ha ez javul akkor gondolomnem is fog ennyire zavarni. a legtöbb nőnek egyáltalán nem is fáj vagyha igen az sem vészes. Viszgáltasd ki magad.
2013. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!