Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milligest (háromfázisú! )...

Milligest (háromfázisú! ) fogamzásgátló eltolással kapcsolatba lenne kérdésem!?

Figyelt kérdés
Nagyon sok oldalt elolvastam már erről, de mindenhol másféle válaszokat látok, valahol azt írták visszafelé kell elkezdeni, valahol pedig (ha hét vagy annál kevesebb nappal akarom előrehozni a menstruációt) akkor a bogyókból 7 vagy amennyi nappal akarod előrehozni, annyit hagysz meg a levélből, nem szeded be, ez után megjön a menzeszed, és egy hét után másik levéllel kezdesz és semmiképp sem veheted be a megmaradt bogyókat a hormontartalmuk miatt. én a második eltolási módszert választottam, és aggódok amiatt, hogy a gyógyszer védelme az eltolási módszer miatt csökkent. ez lehetséges? Egyáltalán el lehetett tolni a háromfázisút? Bár már megtettem, de azért nagyon érdekelne, mire számítsak és mire ne. (NEM VAGYOK KÍVÁNCSI "FORDULJ A NŐGYÓGYÁSZODHOZ" HOZZÁSZÓLÁSOKRA, MIVEL HA NŐGYÓGYÁSZHOZ AKARTAM VOLNA FORDULNI, MÁR MEGTETTEM VOLNA ÉS NEM IDE ÍROGATNÉK. AZ EMBEREK VÉLEMÉNYÉRE VAGYOK LEGINKÁBB KÍVÁNCSI.TAPASZTALATOKRA) Köszönöm előre is!!!

2013. júl. 3. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

"aggódok amiatt, hogy a gyógyszer védelme az eltolási módszer miatt csökkent. ez lehetséges? "

Lehetséges. Kotont kell használni egy ideig, és meg van oldva a probléma.

De amúgy sem értem, hogy a tologatás előtt miért nem tudtál legalább egy netes nőgyógyászt megkérdezni arról, hogy mit csinálj.

2013. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2013. júl. 4. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad előbb abbahagyni, mert csökken a fogamzásgátló hatás. Ha korábbra akarod hozni, akkor a gyógyszermentes napokat kell csökkenteni, ha el akarod tolni, akkor a harmadik fázisú tablettából kell többet szedni.
2013. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb kicseszések egyike, amit magaddal szemben elkövethetsz, ez a tologatás. Ezt nekem nőgyógyász magyarázta el. Csak azért válaszoltam, mert megakadt a szemem a kérdésen, mert én magam is ezt a Milligestet szedtem régen. Mit okoz? A fogamzásgátló szedése eleve összezavarja a természetes hormonműködést és az eltolással csak fokozod annak az esélyét, hogy a tényleges abbahagyásnál komoly problémáid lesznek a teherbe eséssel.
2013. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!