Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek megnyugodhatok...

Szerintetek megnyugodhatok végre? Nem petefészekgyulladás tényleg?

Figyelt kérdés
másodjára is negatív lett a leletem. Az UH-m is jó lett. az orvos azt mondta,h semmi bajom. Mégis kétoldalt szúr és a menszeszem sem a régi. :/ Mi lehet akkor a baj? mert én még mindig azon vagyok,h gyulladásom van,csak az orvos nem veszi észre..

2013. júl. 3. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy orvoshoz szaladgálós, de azért hidd el, petefészek gyulladást azért felismerik a dokik. Nem libáért vették a diplomájukat....

Bízz bennük! Menszesz meg sokszor eltérő, okok nélkül is.

Ne keress bajt ott, ahol nincs! :)

Minden jót!

2013. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. júl. 3. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a vérkép és a vizelet tenyésztés lelete jó, akkor semmi baj. Gondolom a diagnózózisod is sine morbo(nem találtak semmit) Mivel még nem rég múlt el a gyulladás azért szúrhat picit, ha van még gyógyszered fél szemjével szedheted még 4-5 napig. Vesekő miatt is szúródhatna még de ezt kizárták az UH vizsgálattal. A menszi ciklusod pedig a már gyógyult gyulladás vagy a gyógyszer miatt késhet.
2013. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!