Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valahogy kilehetne szamitani,...

Valahogy kilehetne szamitani, hogy mikor kell megjojjon? Van valami modszer arra, hogy rendszeres idonkent jojjon meg?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint egy eve menstrualok. Minden honapban megjott, legfeljebb egy hetet kesett es szerencsere nem szokott fajni semmim. Max. csak egy kicsit belemnyilal. Csak egyszer volt olyan, hogy nagyon fajt. Az a baj hogy nem tudom kiszamitani, hogy mikor jon meg. Eddig mar volt 32, 28, 26, 33 es most utoljara 22 nap telt el az utolso menstruaciom kozott. Van amikor a menszeszem erossege is valtozik. Most pl. nagyon eros, a multkor pedig egy nappal kevesebbet tartott. Nem rendszeres napszakokban szokott megjonni. Egy parszor ejjel jott meg, maskor meg este egy buli elott, volt amikor delben es most pedig delutan. Elegge idegesito, hogy nincs semmi(vagy csak minimalis) osszefugges van a menstruacioim kozott. Mit tegyek, hogy kiszamithatobb legyen?

2013. júl. 5. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Talán még egy év eltelik mire beáll a menstruáció, vagy talán 2 is. Addig normális ha össze-vissza jön meg, így nem nagyon tudod kiszámolni.
2013. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Meg annyit szeretnek elmondani, hogy altalaban 5 napig szokott tartani. Az elso 3 napban rendszeres, a 4-ik napban megall, majd az 5-ik napban folyik, de nem olyan intenziven. Ez normalis vagy valami betegsegre utalhat?

2013. júl. 5. 08:34
 3/6 anonim válasza:
100%
ez normalis.Szerintem mindenki igy van vele
2013. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
25%
Menstruációs naptár ;) vagy amikor érzed h görcsölsz tudod hogy megfog jönni ;) én fiú vagyok és bevált... :D
2013. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Az utolso pedig kulon gratulaciot erdemel, hogy fiu retere "bevalt" neki. ;)

2013. júl. 6. 06:42
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem 3 éve van meg és még a mai napig nem állt be :) anyum nőgyógyásza szerint 18 éves korig be kell állnia.

de hidd el ezzel nem vagy egyedül.. nem tudsz vele mit csinálni.

2013. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!