Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A "barna folyás", a barna...

A "barna folyás", a barna hüvelyváladékot jelenti? Ez menstruációnak számít, vagy csak mikor már vér folyik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A barna folyás azért barna, mert nagyon lassan jön kifele a vér, ami útközben megalvad. És nem csak lassan, hanem nagyon kis mennyiségben is, ezért a szín. Nekem az első "vérzésem" ilyen volt, csak egy barna foltot láttam a bugyimon. Másfél hónap múlva pedig már rendes vérzésem volt.

Szerintem igen, ez volt az első. :)

2013. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. :) de nem, már egy éve megvan,volt erősebb gyengébb menzeszem, de most csak iyen barna....és azt hallottam,hogy ez még nem menstruació,az akkor van,ha vér folyik...ezért nem értettem,hogy akkor mi ez. Már egy jó ideje pontos, akkor ez mendtruació a következő pedig valószínű,hogy ugyan úgy 28 nap mulva lesz?
2013. júl. 5. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!