Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten nőgyógyász aki...

Budapesten nőgyógyász aki akár ma estére, vagy holnap reggelre tud időpontot adni? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne. Pozitív lett a terhességi teszt és holnap délután utaznánk nyaralni. Tudnunk kell előtte, hogy mi van. Már korábban volt ilyen, hogy pozitív lett, de mégsem volt baba, ezért nagy a bizonytalanság. Segítsetek!!
2013. júl. 5. 14:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként első sorban a budai oldal, azon belül is a XI. vagy az I. kerület lenne jó, de bárhova elmegyek ha kell.
2013. júl. 5. 14:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor a teszt pozi, az orvos nem lát még semmit. Maximum nyh. megvastagodást, amiből aztán bármi lehet.
2013. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, pont ez a baj, hogy hiába mész, semmit nem fog még látni

menjetek el nyugodtan nyaralni, kezeld úgy, hogy babád lesz, tehát vigyázz magadra, ne most kezdj el hegyet mászni vagy búvárkodni és majd mész dokihoz, ha véget ért a nyaralás

jó pihenést!

2013. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha sürgős,akkor nyugodtan menj be a Róbert Klinikára.

13.kerület!

Ott mindig van ügyeletes orvos,nagyon alaposan megnéznek,csak ajánlani tudom őket

2013. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Oda is telefonáltam és most dilemmában vagyok. 25 000 Ft lenne a vizsgálat, de itt azt írtátok, hogy még úgysem lehetne konkrétan megállapítani a terhességet. Vajon érdemes elmenni és kifizetni, vagy csak ablakon kidobott pénz lenne, mert úgy sem tudnának biztosat mondani.

2013. júl. 5. 16:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Kidobott pénz.
2013. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!