Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves leszek szeptemberben,...

14 éves leszek szeptemberben, nőnek már a melleim de nem nagyon viszont már pont akkorák hogy átlátszanak a pólókon. Vettem két 70A-sat éa azok nagyábol jok rám szerintetek hordhatom őket majd a suliba is?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan hordhatod a suliba, miért ne?
2013. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem a suliban akkor hol szeretned oket hordani? Persze, hord oket ezentul mert igy nem fogod magad cikin vagy kenyelmetlenul erezni. A melltartot akkor kell hordani amikor szukseged van ra es neked mar szukseged van. Hrd csak batran mert biztos a tobbi lanynak is van. Ami kell az kell , nincs mit csinalni. 14 L es mellmeretem 75A. ( Bocs az ekezetekert).
2013. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :).Még csak annyi hogy ha magamhoz mérem tugyátok nem veszem fel csak odatartom akkor bazinagy ha felveszem akkor meg jo.Ez mért van?
2013. júl. 5. 14:42
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Mert ha csak odateszed nem illeszkedik úgy rá, ha meg felveszed a pánt megtartja és jobban illeszkedik.
2013. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 5. 15:06
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert elméletben a mérés szerint az AA-s lenne rám max. jó de olyat nem találtam ezért felpróbáltam az A-st és hát amikor kihuzom magam akkor szépen illeszkedik meg minden de ha meggörnyedek akk. meg igy nem is tudom ugy meg olyan mintha nagy lenne rám.
2013. júl. 5. 15:51
 7/13 anonim ***** válasza:

suliba mindenképp.az alattunk lévő évfolyamon (7.) volt egy lány és viszonylag normál melle volt,rendesen volt neki és csak nem rég kezdett hordani melltartót. Nos, azelőtt nem volt szép látvány a pólóján átütő mellbimbó.. Meg hát a tanárok miatt is kell,ha érted. Na meg tesire.

persze éjszakára ne hordjad :D

2013. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
persze hogy hordhatod őket,sok kiscsaj már 8-9 évesen mellesedik ők meg topot hordanak.Simán mai világban egy 10 éves is topot hord 12 éves meg sokszor sport melltartot.
2013. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
oké.Köszi mindenkinek ;).Most kiszedtem az egyikbol a merevítőt és sokkal kényelmesebb.
2013. júl. 7. 08:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Totalisan jol latod a dolgot, ide mar kell egy melltarto! :)


Szerintem ilyen fiatalon meg ne hord merevitos melltartot! Amugy ezert is tunik nagyobbnak, masreszrol ezert kenyelmetlen is.

Van sima, csinos pamut melltarto -pl. Triumph, vagy vannak az ugynevezett sport melltartok, amik a te korodban idealisak es nagyon kenyelmesek. Ez mellesleg rugalmas, tehat nem kell ujat venned rogton, ha kinotted.

Amugy mindenkinek mashogy all a melltarto, ha lehajol vagy mashogy ul. Sot, ha nagyon laza a pant, akkor ki is fordulhat belole :) Sokan azert lazitjak, mert merevitoset akarnak, meg nagyobb kosarat vesznek es a pant is laza.


En annak idejen az eladono segitsegevel vettem, nagyon kedvesek es segitokeszek. Ok tudjak, hogyan kell merni a meretedet a tokeletes es egeszseges tartashoz.

2013. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!