Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős alhasi puffadás...

Nagyon erős alhasi puffadás este. Mitől lehet? De olyan szinten, mintha kb.3 hónapos terhes lennék, pont olyan, mint egy babás pocak.

Figyelt kérdés
Nem gyomromtól van, az tuti.
2013. jún. 20. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, ilyen nekem is szokott lenni, és olyan kemény, mint a kő. Aztán reggelre eltűnik. Valami nem jót ettünk szerintem, én legalábbis fokhagymától tudok ilyet vagy nyers hagymától, ennyit már kifigyeltem. Espumisan vagy ilyesmi segíthet!
2013. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz, inkább feleslegesen, mint hogy későn. Petefészek betegségeinél szokták említeni ezt a tünetet, de lehet hogy csak lazák a has izmaid, vagy hasi sérv...szóval nyugi,ne aggódj előre, de azért menj el a háziorvoshoz, ő többet tud majd ha kikérdez. Lehet hogy semmiség, de ki tudja..még az is lehet hogy valamiféle étel allergia?
2013. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem az ételtől van mert olyan volt, hogy pár napig szinte alig ettem és akkor is esetére lett egy igazi pocakom, hogy már azt hittem terhes vagyok és kezdett nőni a hasam...felül teljesen lapos, lent a medencém környékén meg totál kidomborodik mint a terhes nőknek.

Voltam dokinál is akkor mert megijedtem, ciszták vannak az egyik petefészkemen, a másik policiszta gyanús. Nem tudtam, hogy ezek okozhatnak puffadást :)

2013. jún. 20. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
terhesség,ciszta,ételallergia,alakti kérdés,változokor
2021. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!