Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokszor, amikor tornázok, a...

Sokszor, amikor tornázok, a levegő bemegy a hüvelyembe, aztán olyan hangot ad ki, mintha pukiznék. Tudom, ez így hülyén hangzik, de nem lehet tenni valamit ennek az elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés
Miért csak velem fordul ez elő? Nagyon kellemetlen!

2013. júl. 5. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem túl tág a bemenete? Nekem nem pukizik a huvelyem. :-)
2013. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen tág :D
2013. júl. 5. 15:34
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Azért mert nem így szállnak el a buszra az emberek, hogy fennhangon elkezdik: "Sokszor, amikor tornázok, a levegő bemegy"..stb.stb., azért még nem biztos, hogy csak veled fordul ez elő. Nem tudom, mit lehet tenni, valóban nagyon kellemetlen, mert nem is szabályozható.
2013. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
*fel
2013. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Persze, gondolom, hogy a világon más emberrel is előfordul, de ott, ahol tornázok, ott nem. :D
2013. júl. 5. 15:39
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nögyógyászhoz és vizsgáltasd ki magad, mert ez - marmint hogy sport közben legevö megy a hüvelybe, a hüvelyizmok gyöngeségét jelzi.

Ha MÉG nincs semmiféle süllyedésed (méh-, hólyag- iletve végbélsüllyedés), akkor kezdd el valamelyik intimtornát, MIELÖTT ezek közül valamelyik kialakul, ugyanis ez általában az elsö tünet.

2013. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, nem szeretnék nőgyógyászhoz menni :(
2013. júl. 5. 15:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy 14 éves vagy, nem jelenti azt, hogy nem SZABAD nögyógyáshoz menni, ha valami nincs rendben, akkor menni KELL. Ugyanis a nögyógyász NEM a felnött nök, hanem a NÖK egészségével foglalkozik, és az nagyon káros nézet, hogy egy fiatalabb lánynak nek szabad/kell odamennie.


Másrészt az itnimtorna (Kriston Andrea módszere) kövben is, dvd-n is megvehetö, és sokat segithet megelözni az elöbb említett elváltozásokat. Különösen ha ilyen fiatalon vannak ilyen gondok, akkor feltétlen ajánlott valamit tenni ellene, mert késöbb, felnött nöként rengeteg probléma lesz abból, ha nem erösíted meg az medencefenéken található izmaidat.


Itt egy link, ott tudsz direkt neki írni, és el tudja neked mondani pontosan, hogy mit, miért és hogyan kell csinálnod az egészséged védelmében:


[link]

2013. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem szabad mennem, csak nem szeretnék.
2013. júl. 5. 16:10
 10/16 tetris ***** válasza:
100%

Jelentkezem! Itt egy sorstársad!

Képzeld el a szitut, amikor együtt vagy életed szerelmével, aki az aktus után éppen elhagyja a testedet, és akkor bekövetkezik a puncipukkantás. Mert én jártam így párszor. Szerencsére mindez egy társsal történt, és nem mindig, de ilyenkor is nagyon kellemetlen volt.

Elmagyaráztam a kedvesemnek ilyenkor, hogy bemegy a levegő, és az ad ki ilyen hangot. Ő nagyon megértő volt, sose nevetett ki, ebből nem volt gond soha.

Nyugtasson meg a tudat, hogy nem mindig következik be ez a pukizás.

Van egy ötletem: Ha egy aktus után következik be egy ilyen nemvárt esemény, akkor mondd azt a partnerednek, hogy olyan irtózatosan jó volt vele, hogy nehezen tud ellazulni a hüvelyed, és ezért telik meg levegővel.

2013. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!