Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abból lehet gond, ha szeretkez...

Abból lehet gond, ha szeretkezés közben "sok" levegő kerül a hüvelyembe?

Figyelt kérdés

Mert ugye orális szexnél mindenhol kihangsúlyozzák, hogy nem szabad belefújni a hüvelybe mert abból nagy gond adódhat, bár tudom, hogy kettő közel sem ugyanaz de inkább megkérdezem! Kicsit megijedtem ma amikor szeretkeztünk a párommal és hát hangja is volt a bekerülő levegőnek ...

28 hetes kismama


2011. jún. 2. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

ami be megy ugy is ki jönn...

tankcsapda idézet "ami kint az van bent ami fent az van lent "

2011. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
csak cuppogni fog :D mikor abbahagyjátok ugyanugy kimegy mint bement :D
2011. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, elég cikis volt :) de csak nekem, a páromat nem igazán zavarja. megnyugodtam, köszönöm szépen!:)
2011. jún. 2. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs hogy belekérdezek, de ilyenről még nem is hallottam, mi baj lehet abból, ha vki belefúj a hüvelybe?
2011. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sumergo ***** válasza:
Ahol én olvastam erről,ott ezt írták: minden kismamának tilos, hogy levegő kerüljön a hüvelyébe nyomás alatt(befújva, vagy hímvesszővel benyomva), mert levegő kerülhet a véráramba, ami a méhlepényen keresztül eljuthat a babához is, valamint mamánál vagy babánál HALÁLT okozhat! Természetesen ez nagyon-ritka, de előfordulhat, ezért nem javasolnak bizonyos pózokat, amitől ez lehet! Persze nem tudom én, nem vok orvos, de tényleg ezt olvastam.
2011. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt olvastam ... De nálam azóta semmi gond nem állt elő, tehát akkor megnyugodhatok igaz? Az a levegő ami bement, az ki is jött azóta, ahogy már azt korábban leírtam és a baba jól van, nagyon aktív :)
2011. jún. 3. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!