Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Narancsbőr eltüntetése gyorsan?

Narancsbőr eltüntetése gyorsan?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon vékony voltam, de a szülés után előjött a narancsbőr. Bár visszafogytam szinte teljesen, de a narancsbőr megmaradt a fenekemen. Rendszeresen sportolok és igyekszem egészségesen táplálkozni, de nem akar elmulni. A combom kemény, feszes a súlyzós edzésektől, de a fenekem nem akar javulni. Tudtok valami pénztárcabarát megoldást?
2013. júl. 5. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
hát, kb. a konyhakéssel, ha lefaragod....
2013. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

hosszú farmerrel

egyébként esélytelen

2013. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

narancsbőr elleni krémek, de abból is a drágább fajták használnak

futás

combemelés

kerékpározás

2013. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a primitív megnyilvánulásokat tartsátok meg magatoknak? Köszönöm
2013. júl. 5. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Szia!A narancsbőr kialakulásának sok oka lehet.Egyszerű módszerek: sok mozgás, folyadékfogyasztás, hideg-meleg váltózuhany, helyes táplálkozás, emésztési problémák rendezése, méregtelenítés.Helyileg jó eredménnyel használható a narancsbőr elleni tekercselő készlet, aminek már egy óra múlva akár centikben mérhető eredménye szokott lenni és tapinthatóan simább a bőr. Ezt akár minden elkötelezettség nélkül ki is lehet próbálni. Ezen kívül még sokféle kezelés létezik, de azok jóval költségesebbek, macerásabbak és az eredményük is más.
2013. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

ha egy kicsit is tisztában volnátok azzal, hogy mi a narancsbőr, nem írnátok ilyen butaságokat

el kéne fogadni, hogy ettől nem lehet megszabadulni, ha van, akkor lesz is mindig

javítani lehet a helyzeten, de azt sem gyorsan

2013. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szaunázás heti 2szer, testmozgás heti 4szer körbetekerve follpackkal és bekenve paprikaolajjal az érintett testrészt, napi 3 liter folyadék, egészséges étrend (minden ami NEM előrecsomagolt, és adalékanyagoktól mentes étel)
2013. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a dr Kelen féle zsìrègető gél segített.nem drága....700 ft körül vettem rossmannban....torna elött bekened és betekered magad folpackal...nem kényelmes de tényleg jò!Nekem is terhességtől kialakult narancsbőröm volt és kb.4 hònap alatt leszedte!
2013. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!