Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr, zsírpárnák eltünte...

Narancsbőr, zsírpárnák eltüntetése?

Figyelt kérdés
LEHETSÉGES!TAPASZTALAT,NEKEM SIKERÜLT!Segítek bárkinek,akinek szüksége van rá.Ha eleged van belőle,magadra szánsz egy kis időt,van egy kis kitartásod és tényleg akarod,akkor garantálom,hogy 1-2 hónap múlva olyan változást látsz,ami megéri és elégedett leszel.Nekem 2 hónap kellett hozzá,de most nagyon elégedett vagyok magammal.És ez nagyon jó érzés,HIGGYÉTEK EL,MEGÉRI!
2012. júl. 10. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mozgás + sok folyadék + helyes táplálkozás és nincs narancsbőr. :) ennyi,nem kell a reklám.
2012. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem írod le mi segített?

Vagy valami reklám és félsz hogy kitörlik?

2012. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne! Itt vagy Privátba leírnád? 20/L
2012. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért nem írom ide,mert már több helyre leírtam én mit,hogyan csinálok és letiltottak.Pedig csak segíteni akarok mindenkinek,aki túlsúllyal szenved.Már nem írom ki több helyre inkább,mert kitörölnek erről az oldalról.Lehet az volt a baj,hogy egy kis levélkét írtam és azt másolgattam mindenhova.De nem írom le ezerszer ugyanazt,csak más megfogalmazásban.Kicsit sok lenne már az.Úgyhogy ez van. De akit érdekel,írjon privátban és szívesen elküldöm mindenkinek a kis levélkémet.
2012. júl. 14. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez valami méregdrága por vagy krém. Netán FLP aloe termék? Nem tiltanak le senkit azért, mert leír egy módszert, vagy mert többször másolja be ugyanazt a szöveget....csak azért, ha reklámfelületnek használja az oldalt. Tehát ez a kérdés is lényegében hirdetés, csak éppen még nem vették észre a moderátorok, hogy toborzol. (privátban megírod, és? Attól még itt reklámozod magát a lehetőséget hogy neked van szered....)
2012. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem reklámozok.Otthoni célra vettem,használok dolgokat pld.milyen tornagépet,masszírozót.Ilyesmit és csak a tapasztalataimat írtam le,meg hogy én miket csinálok,mivel tüntettem el a narancsbőrömet,felesleges kilóimat.Mire tornázok,mit eszek,hogyan.Ilyesmiket írtam le egy kis levélkében,amit másolgattam,mert kicsit hosszú és nem akarom ezerszer leírni ugyanazt más megfogalmazásba.Ennyi.De ha annyira érdekel,elküldöm neked is.
2012. júl. 14. 14:03
 7/9 A kérdező kommentje:
És esküszöm nem toborozni akartam,csak nem tudtam máshogy megoldani,hogy minél többen lássák,minél több csajónak tudjak segíteni,aki ezekkel a problémákkal küzd.Mert az hülyeség,hogy genetika,meg bele kell törődni.Nem igaz!Pont ezért írtam ezt,hogy igenis van remény.És semmi drága kencék,meg szalonok nem kellenek hozzá.Nekem 2 hónap alatt lement(itthon,magamtól) egy csomó zsír és a narancsbőr.És pont ez a lényeg,hogy semmi drága dolgom nincs,nem is engedhetem meg magamnak,mert sajna egy ideje munkanélkülin vagyok.Kivéve egy gépem(ellipszis tréner),amit részletre kellett vennem,megy egy olcsó masszírozóm van.Ennyi.Csak bemásoltam a linkeket is,mert ott mindenki el tudja olvasni mi,mire jó.Akit érdekel persze.Csak tippeket adtam,hogy mik jók a fogyásra.Nekem használt,azért írtam le.Meg több otthoni trükköm,tippem van.Írtam sok mindent,mert mindent kipróbáltam,hogy fogyjak.Hát ha ez reklám,akkor legyen.De akit érdekelnek a dolgok,privit írjatok és válaszolok szívesen.
2012. júl. 14. 14:27
 8/9 anonim válasza:
írnál nekem privátot a leveleddel?
2012. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írok igen. :)Kicsit hosszú,de megéri elolvasni és betartani a dolgokat,ha Te is fogyni akarsz és eltüntetni a felesleges dolgokat magadról.
2012. júl. 17. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!