Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mindig a legrosszabbkor...

Miért mindig a legrosszabbkor jön meg? Más is ilyen szerencsétlen rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Holnap mennénk nyaralni 5 napra,tele fürdős programokkal. Nem féltem,hogy megjön mert most múlt el 1 és fél hete. Erre megyek WC-re és tadaam meglepetés! Olyan mérges vagyok!ás is van ilyen szerencsétlen?

13/L


2013. júl. 8. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól neked jobb, hogy ha azt mondom, nekem is pont a nyaralás alatt lesz meg (de csisszre... hétfőtől péntekig)?

Sőt, attól nekem most jobb, hogy ezen parázok? Változtatni tudok? Nem. Akkor?

Annyi szép dolog van az életben, hogy ilyenekre pazaroljuk az időnket.

2013. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van! :) Köszi a válaszod! :)
2013. júl. 8. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:
ha 1 és fél hete volt meg és megint megjött akkor ott gáz van... egyébként nekem is valoszinű h jövőhéten jön meg akkor megyek én is a balatonra. próbálkozok a citromos módszerrel, ha nem jön be akkor közelebbről megismerkedek a tamponnal...
2013. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Más is, nyaralás külföldön, belföldön, augusztus 20. szilveszter, újév, szerintem figyeli az összes napot, amikor enm kéne.
2013. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

"Figyeli az összes napot" hát ezen jót röhögtem.

Egyébként a tampon mindent megold. Feldugod, aztán lehet fürcsizni, ja meg algoflex m a fájdalom ellen.

2013. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Igaza van a 12:01-es válaszolónak! Ha másfél hét után megint menstruálsz, érdemes lenne orvoshoz menni.
2013. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

13 éves! Gyerek még! Ne ajánlgassátok neki a tampont, amíg szűz. Ráér azzal még.

És a rendszertelen menstruáció sem ritka kezdetben.

2013. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem röhögtem, amikor mindig akkor jött meg, amikor nem kéne.
2013. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam tavaly is, idén is pont úgy megyünk.. Szóval nem vagy egyedül.
2013. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

persze, de én már ezen meg sem lepődök. tavaly is 5 napra mentünk nyári táborba, erre pont indulás előtti este jött meg.:S pont a buszozás alatt volt nagyon erős. nem örülök neki, de még mindig jobb, mintha egyáltalán nem is menstruálnék, szóval minden oké.:) 20/L


neked meg jó nyaralást, sok mindent lehet csinálni a strandoláson kívül is, persze tudom, hogy milyen rossz.:S:)

2013. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!