Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon használata először?

Tampon használata először?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy minivel kezdenék, de hogy? Először próbáljam meg az ujjammal? Ha felment, nem fog fájni, ha leülök? A Mini tampon átázik a vízben, vagy egyáltalán lesz valami baj, ha úgy fürdök? Köszi! 13/L

2013. júl. 8. 20:18
 1/4 anonim válasza:

Én is ebben a cipőben járok!:)

Menstruáció előtt mindenképpen próbáld ki a tampont... Én ma próbáltam először... Kicsit fájt, és az első fél órában furcsa volt és kicsit kellemetlen érzés volt, amikor leültem, de egy idő után meg fogod szokni. És igen, előtte próbáld meg feldugni az ujjad (bocs a fogalmazásért:D), aztán próbáld a tampont, ütközésig... Ha nem nyomod fel teljesen a tampont, akkor fájni fog...

Én is elég tapasztalatlan vagyok még a témában, de remélem azért segítettem egy picit...

13/L

2013. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)) Hamarosan kipróbálom!
2013. júl. 9. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: Menstruáció előtt mindenképpen próbáld ki a tampont...

Csak menstruációkor próbáld ki a tampont, mert különben felsértheted a hüvelyedet!

2013. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
HA ÉRZED ÉS KELLEMETLEN AKKOR ROSSZUL TETTED FEL
2014. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!