Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vett valaki mostanában intimtö...

Vett valaki mostanában intimtölcsért? Hol, milyet és mennyiért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Az meg mi?
2013. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én Angliában vettem, Bootsban, de ez kb. két éve volt. első: menstruációs segédeszköz, tampon meg egyebek helyett, nem eldobható, felfogja a vért, ez inkább egy kehely, mint tölcsér (nem lukas alul), s ki kell üríteni.
2013. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez mennyire jó?
2013. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy nem kell mindig újat venni (kb. tíz évig használhatod), s jóval többet bír el, mint a tampon. én a munkahelyen nem is szoktam bolygatni, beteszem reggel, bent vagy 8 órát, az első napokban tisztasági betétet azért teszek be mellé, hátha szivárog. kicsit trükkös felrakni, meg pláne kivenni, azt meg kell tanulni. 15 ml.nél van a jelzés vége, de a perem után még fér bele. aztán, még azért is jobb, mint a tampon, mert fel tudod tenni akkor is, mikor még nincs vér (vagy közben, mikor kevés van), nem szárítja ki a hüvely falát, s nem is kell várni, míg megtelik, bármikor kiveheted, kiürítheted.
2013. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én betétet olyan 2 óránként cserélek, de ha ilyen kehely van és az bent lehet 8 óráig akkor az mennyire higénikus? És nem látszik passzosabb gatyánál? Bocsi ha hülye kérdés csak nem tudom elképzelni milyen :)
2013. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, bent lehet akár 8 óráig. nekem szokta bírni. nem látszik a passzos gatyában, teljesen bent van a hüvelyedben, nem lóg ki semmi. van alul egy szára, azt megfogva tudod kivenni. orvosi szilikonból készül, mikor kiveszed, megmosod, és kész, vissza is teheted. mikor elmúlt a menstruáció, akkor meg ki kell fertőtleníteni. de csinálhatod azt is, hogy kettőt tartasz, s akkor naponta tudod fertőtleníteni őket, felváltva használhatod.
2013. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én végülis egy Ladycupot vettem 8000-ért.

Kedves válaszoló, akinek már van ilyenje? Nekem is lenne pár kérdésem.

Külföldön olcsóbban be lehet szerezni és egyszerűbben, pl. patikákban?

Fertőtleníteni hogyan szoktad? Van erre külön egy kis edénykéd? Minden nap egyszer vagy milyen gyakran kell? Ha valahol útközben kell üríteni, akkor csak lehetőleg forró vízzel leöblíted és mehet is vissza?

Kíváncsi leszek, hogy megy majd a használata, régebben volt hüvelygyűrűm, eleinte nehezen ment a felrakás, de aztán belejöttem, remélem, ezzel is így lesz, bár ez azért jóval nagyobb.

2013. júl. 15. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:

én a Bootsben vettem, ez olyan, mint otthon mondjuk a Rossman, DM. olyan 20-25 font körül volt. de más ilyen stílusú boltban nem láttam, pedig direkt néztem. a Bootsban is eléggé keresni kellett, szóval, nincs elterjedve.

igen, ha napközben üríteni kell, de inkább igyekszem elkerülni, akkor a vécében kiveszem, kiürítem, s csak lemosom (nyilvánosban vigyél kis üvegben vizet, vagy csak letörlöd a vécépapírral, vissza, s mikor normál csaphoz jutsz, megmosod rendesen.) fertőtleníteni én csak a menstruáció végén szoktam, van hozzá külön edényem, felforralom a vízben. de most végre találtam fertőtlenítő tablettát is (a baba részlegen), azzal fogom.

2013. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!