Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs fájdalomra mi...

Menstruációs fájdalomra mi jó? Lassan meghalok.17L

Figyelt kérdés
Szokásosan késett a mensesem, most 10 napot..és ilyenkor erősebb görcsösebb a dolog. Most vagyok úgy igazából 1-2. napján de úgy fáj a hasam hogy legszívesebben földhöz vágnám magam és hisztiznék...Bevetten egy fájdalom csillapítót is de hiába! Milyen módszereket tudtok?
2013. júl. 9. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokott segíteni ha nagyon sok szénsavmentes vizet iszom, vagy forró vízbe mártott törölközőt teszek rá.
2013. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor beverek egy szénsavmentes ásványvizet, és elmegyek zuhanyozni.
2013. júl. 9. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
menj el a dokihoz és felir valamit. nekem apranaxot adott, az használt.
2013. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egy víz nem elég. Én ilyenkor 3 másfeles flakonnal is megiszok. És nem zuhany hanem forróvízes törölköző, lefeküdni és rátenni a hasra.
2013. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nekem segített a zuhany..most csak hasogat :)
2013. júl. 9. 15:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Az nekem addig segít, amíg ki nem megyek a zuhany alól... A víz sokkal tovább hat.
2013. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!:) Én is így vagyok vele!Bár nekem 2 napot késett most,de iszonyatosan görcsölök:/ ma van a 2.napja,de még mindig rossz!Nekem általában az segít ha mikor látom,h megjön,azonnal beveszek 2 apranaxot(még mielőtt görcsölni kezdenék) és a nap további részében mintha nem is menstruálnék!:) persze ha elmúlik a gyógyszer hatása,akkor megint fáj,de már nem annyira,hogy ne tudnék megmozdulni:) emellett görcsoldó teákat iszom,és mozgok mellette!nem kell nagy dologra gondolni,fél órás séta nekem segíteni szokott:) Kitartás!:)
2013. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hú, én sok cickafark teát szoktam inni, főleg előtte egy héttel, és algopyrint veszek be, plusz forró zuhany, és ez nekem nagyon bevált. Próbáld ki, hátha segít.
2013. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Hát felkeléskor beveszek egy fájdalom csillapítót meg úgy délután 5felé. Ja és reggel meg este meleg zuhany. Már jobb, köszi hogy írtatok, ha nagyon fog fájni legközelebb kipróbálom azokat! :)

2013. júl. 11. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!