Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs "probléma" Vajon...

Menstruációs "probléma" Vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szóval második hónapja lesz, hogy "fura" a menstruációm...Az előző hónapban is 4 nappal előbb jött meg, hosszabb ideig is tartott, mint általában és elég sok alvadt vér darab is távozott. Most meg egy héttel előbb jött meg. De már előtte is fájt a mellbimbóm.


Mással is volt már ilyen?? Vajon mitől lehet ez?? Kicsit aggódom...


Ja, és már szerintem be kellett, hogy "álljon", mert már 21 éves vagyok.


Köszönöm előre is a válaszokat.


2013. júl. 10. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi xtra! :) Alvadt ver mindig van! Nekem pl most nyalkas is volt. Az h elobb vagy kesobb jon, sok minden befolyasolhatja! Stressz es tarsai! En 26 vagyok, de +- 1hetet is szokott valtozni h mikor jon. Aki fogamzas gatlot szed, annak alt. pontos!
2013. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Kicsit most megnyugtattál. :) Csak azért volt furcsa, mert már évek óta nem volt olyan, hogy akár egy héttel is előbb jöjjön meg.
2013. júl. 10. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van h hetekkel elotte faj a mellem, van mikor meg semmi csak megjon. Van mikor barnazok, van mikor nem, van h 4napig erosen, van h 3. nap mar szinte semmi. Es a doki szerint minden rendben, matt egeszseges vagyok. Szoval akar minden ciklus lehet mas, vagy tapasztalhatsz uj dolgokat is! :)
2013. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!