Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vetélés vagy egyéb egészségügy...

Vetélés vagy egyéb egészségügyi probléma?

Figyelt kérdés
Nem mostanában történt talán,3-4 hónapja,csak eddig nem mertem rágondolni arra a tényre,hogy talán egy pici élet hunyt ki bennem... Már talán több mint 1 hetet is késett a menszeszem,de igazából nem törtem magam azon,hogy atya ég most terhes vagyok,nem foglalkoztam a ténnyel,hogy akár terhes is lehetek.De 1 hét késés után megjött,de nem a szokásos módon,jóval nagyobb fájdalom kísértem ami elég erősen kisugárzott a a derekamba illetve a hátamba hogy felálljak is elég nehezemre esett,erős hányinger és hasmenés is kísérte az egészet és olyan szintű melegség is elöntött ,amilyet még sosem tapasztaltam,majdnem hogy nem kaptam levegőt,attól a hőtől ,ami akkor rám tört,semmilyen gyógyszer vagy görcsoldó sem használt. Nagyjából,majdnem hogy egy órán át kísért ez a dolog,majd egy kiadós alvás után,ami nagyon rám fért,mert nagyon kimerültnek éreztem magam egy cseppnyi energiám sem maradt mire ezen az egész procedúrán átmentem.Mikor felkeltem,mintha semmi nem történt volna velem,furcsa volt ,mert ilyet még nem éreztem....

2012. nov. 17. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Nem lehet kizárni a vetélést sem,mert nekem sajnos tavaly éppen ilyen volt a vetélésem,csak én nem tudtam a fájdalomtól elaludni!

Az lenne a legtisztább ha vennél 1 tesztet és ha pozitív bemenni az orvoshoz és jelezni neki a dolgot!Biztos nem lesz elragadtatva,de neked se ártana ha egy orvos megnézne és helyre tenné a dolgokat ha gond van!

De inkább mindenképpen menj orvoshoz!

Nem játék!


Majd írd meg mi volt!

2012. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3-4 hónap után már hiába tesztel, addigra a HCG kiürül.


Nem lehet kizárni, hogy vetélés volt, de ezt így utólag nem hiszem, hogy doki meg tudná állapítani. Azóta nem ismétlődött? Rendben van a ciklusod?

2012. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez azért nem teljesen van így!!

Mivel ha vetélés volt nem olyan biztos hogy teljesen kitisztult a szervezete,és a méhe!

Ezért nem árt ha orvoshoz fordul,mert senki nem lát bele interneten keresztül!!


Azt meg kétlem hogy két orvos is hülyeséget beszélne!

2012. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak ,hogy igyekszem a mielőbbi nőgyógyász látogatást és remélem a sok rossz mellett (mert valahogy így érzem) valami jót is hallok majd. A második válaszolónak,hogy azóta ez nem ismétlődött ez a dolog,de azóta egyfolytában érzek fájdalmat a méhemnél,vagy hogy elég brutál módon begörcsöl és kell egy pár másodpercet számolnom,hogy megtudjak mozdulni,és van hogy 6-7 napot is túllépi a menszesz időtartamát,de nem állandó jelleggel,csak olykor-olykor,ami lehet nem is olyan nagy gond,azokhoz a dolgokhoz képest,mint amiket mostanság érzek és tapasztalok a méhemben.Félek,hogy valami nagyon rosszat hallhatok a dokitól ezért halazgatom a dolgot,hogy látogatást tegyek nála ,de a közeljövőben rászánom magam és kivizsgáltatom,mert érzem,hogy valami nagyon nem stimmel.
2012. nov. 19. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!