Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Fertőzés vagy...

Ez mi lehet? Fertőzés vagy valami baktérium?

Figyelt kérdés
Az elmúlt néhány napban sokat fáj a méhem, érzékeny. Gyakran érzem magam puffadtnak. Júl.5-én voltam védelem nélkül párommal kb. azóta van a fájdalom a többi 2-3 napja de tudomásom szerint ilyen hamar még ha sikerült is teherbe esnem nem jelentkezhet tünet. Egy héttel előtte voltam a Balatonon lehet hogy Fertőzés?

2013. júl. 11. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A ciklusod hányadik napján vagy? Amúgy igen, legvalószínűbb, hogy valami nyavalyát szedtél össze.

Nem, a terhességet még tényleg nem érzékelnéd.

2013. júl. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17-én kellene megjönnie 23. napra szokott megjönni az utolsó mensis naptól számolva de az elmúlt vérzéseknél már előfordult hogy 23-28 nap között jött meg
2013. júl. 11. 02:12
 3/4 anonim ***** válasza:
A terhességet ennyi idősen nem éreznéd még. Úgyhogy valószínűleg fertőzés lesz,aminek az oka lehet baktérium,gomba,chlamydia. Felszálló fertőzéskor ezektől méhgyulladást is lehet kapni. Menj orvoshoz.
2013. júl. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sejtettem hogy doki lesz a vége :( azért köszi a kommenteket
2013. júl. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!