Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyenge a vérzésem ebből ítélve?

Gyenge a vérzésem ebből ítélve?

Figyelt kérdés

Lényegében mindegy, hogy betétet vagy tampont használok, a tampont nem szeretem, mert egy idő után fáj miatta ott bent. Ha használok, akkor is csak minit vagy normált. De szükségtelen használnom, betéttel sem áztam át soha, éjjel sem.


Most is éppen nyaralunk és egy normállal végigfürödtem az egészet.



2013. júl. 11. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel fürödtél?
2013. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, egy kicsit hülyén fogalmaztam: szóval normált használtam végig a nyaralás alatt.
2013. júl. 11. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
De ugye tampont?
2013. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Hány éves vagy? Szedsz antibébit?


Nekem is ennyi kb a vérzésem, vastagabb tisztasági betéteket szoktam venni, az bőven elég. Tampont azért nem használok, mert egyrészt méhszájsebem lett és azzal tilos, másrészt pedig alig telt meg egy ob mini 1 nap alatt. Nekem eleinte erősebb volt a vérzésem, antibébik abbahagyása után meg ennyi maradt.

2013. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, azért ne csodálkozz, ha méhszájsebed lesz, amikor 1 napig bent hagyod a tampont. (a nőgyógyászok nagy része szerint - van pár a családban is- a tampon akkor okoz sebet vagy más fertőzést, ha amúgy is hajlamos vagy rá)
2013. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi.


19 vagyok és nem szedek semmit. És igen, persze hogy tampon volt :)

2013. júl. 11. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
5ös, kösz a tippet, nem csodálkozom, már tudom sajnos, hogy nem használunk tampont, mert nagyon kényelmes, de nem túl egészséges. Már fagyasztották a sebem, rendbe is jött, azóta szerintem egyetlen tampont se használtam. Ha valaki mondta volna valaha, hogy ne azt használjam éjjel-nappal, akkor nem jártam volna így, de se orvos, sem pedig anyám nem mondta. Okos ember meg más kárán tanul: csak akkor használjatok tampont, ha nagyon muszáj! :)
2013. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!