Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg a vérzésem...

Miért jött meg a vérzésem fogamzásgátló szedése közben?

Figyelt kérdés

Rezia fogamzásgátlót szedek. 24 +4

Ebben a hónapban, kihagytam az elején 1 szemet, de azt bevettem másnap reggel, aztán a 13.ik szemet is elfelejtettem, és azt is bevettem másnap, de most a 14-et meg elhagytam, amikor kivettem a másikat a mellette lévőt, ez is kiesett és elgurult, és nem találtam meg. És most másnapra pedig ilyen menstruációs vérzésem van. Ez kb 4 napig volt, és most elmúlt. De aztán bevettem a zöld tablettát tegnap este. Nem jól csináltam?

Mit kellett volna tennem?



2013. jún. 30. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:

Egy orvostól megkérdeztem az egyik oldalon ( nőgyógyász válaszol) . És azt írta hogy akkor csináltam jól ha folytattam a szedését attól hogy elhagytam a 14. szem tablettát, de az a baj hogy én az első zöld (placebo) tablettát vettem be mert azt hittem h megjött a vérzésem.

Az lenne a kérdésem hogy folytassam a zöldet, és aztán kezdjem meg a következő levelet? vagy folytassam attol függetlenül h bevettem a zöldet a következö fehér tablettával ?

2013. jún. 30. 14:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát te aztán tudsz valahogy gyógyszert szedni.
2013. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

fél éve szedem a tablettát.

És csak ebben a hónapba történtek dolgok...

2013. jún. 30. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Normálisan kell tovább szedni. Azt kellett volna beszedned, ami jött volna a szedés szerint.

De remélem legalább annyi eszed volt, hogy gumit használj, mert így természetesen a tabletta nem véd megfelelően, és bizony teherbe eshetsz...

2013. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem voltam együtt barátommal már egy jó ideje.

úgy hogy a terhesség kizárt.

Köszönöm a választ.

Akkor szedjem a következö fehéret?

2013. jún. 30. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Most már ne szedd össze vissza. Hívd fel az orvosod és kérdezd meg tőle.
2013. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben.
2013. jún. 30. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!