Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a különbség a 70a és a...

Mi a különbség a 70a és a 70aa-s melltartók között? F0NT0S lenne

Figyelt kérdés

#mell #melltartó #fontos #70a-s melltartó
2013. júl. 11. 13:48
1 2
 11/15 gömbicica ***** válasza:
56%

kedves Kérdező! Ha még vissza jössz olvasni.

Bocsánatot kérek Tőled, hogy 16 éveddel gyereknek gondoltalak. :-( :-(

(pedig az vagy!!)

Azzal kapcsolatban, hogy a mellbimbód kilátszik, nézd csak meg, hogy mekkora sikerrel csinálnak vizes póló versenyeket!!!!!!!!!!

És megjegyzem semmi előitéletem sincs sem a kicsi, sem a nagyobb mellekkel!!! Mindenki olyat "hord", amilyen génekkel született!!!


Figyelmedbe ajánlom pl az alábbi oldalakat!!!


[link]


[link]


Kuksizd már meg a képeket."Jennifer Aniston (40) sem hord melltartót",-

"Megan Foxx - a Trasformers sztárja- középiskolás kora óta nem hord melltartót"+


[link]


Üdv. Edit!

2013. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves Edit! nem tudom neked mi beleszólásod van abba, hogy én mit hordok és mit nem...mostanában kezdtem el melltartót hordani és eddig semmi bajom vele...lehet, hogy pár év múlva más szemmel fogok rá nézni mert nem lesz kényelmes, de addig is fogom hordani. Persze hordok én toppokat is és body-kat de nekem a melltartó is kényelmes, és jó is rám.
2013. júl. 11. 20:53
 13/15 gömbicica ***** válasza:

Kedves Kérdező. Ez a GYAKORI KÉRDÉSEK OLDAL.

Valaki kérdez, valakik válaszolnak.

Többek között én is megosztottam a véleményemet nem csak Veled, hanem a többi olvasóval is.

Ilyen alapon mindenki beleszólt abba,hogy mit tegyél.

Én ugy érzem nem voltam kioktató, csak véleményt alkottam.

A fehérnemüs boltban biztosan szivesen adtak volna tájékoztatást számodra, hogy mi a különbség 70a, ill. 70 aa között. Sőt, még tanácsot is, azért vannak ott.

HA MÁR EGYSZER ILYEN FONTOS!!!!!

Nem kellett volna nagyközönség elé tárni tudatlanságodat, ami nem szégyen ugyan, de nem is dicsőség. Ha már egyszer olyan komoly felnőttes érzéseid vannak!!

Üdv. Edit.

2013. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nekem bejönnek a kis cicivel rendelkező lányok.


Úgy mellesleg a 16 év az még bőven gyerek, még a 18 is az.

2014. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mekkorat hordasz most?
2015. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!