Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek elmenni nőgyógyászhoz?...

Félek elmenni nőgyógyászhoz? (több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

14 éves lány vagyok, már körülbelül másfél éve van, hogy kellemetlen szagú a hüvelyváladékom (nem mindig), most nem rég kicsit sárgás volt és iszonyat büdös. Ez szerencsére már elmúlt, de mégis úgy gondolom, hogy jó lenne elmenni egy nőgyógyászhoz, mert a hüvelyváladékom fehéres és még mindig büdös egy kicsit. Nagyon félek, vagyis számomra nagyon kellemetlen gondolat, hogy valaki néz odalent...és ha valami fertőzésem van vagy ilyesmi vagy mindenféle kérdést tesz fel evvel kapcsolatban.. nem tudom, úgy érzem elképesztő kellemetlenül érezném magam.

Amit még meg szerettem volna kérdezni, hogy gyermek nőgyógyászhoz menjek, ha igen, hova? És muszáj bármiféle szülői kíséret, vagy elmehetek teljesen egyedül is? (nem szeretnék anyukámmal menni, szerintem még kellemetlenül érezném magam, hiszem ez az én testem és attól még, hogy az anyukám nem kell mindenről tudnia..)

Köszönöm.


2013. júl. 11. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvost meg tudod kérdezni, hol van gyermek nőgyógyász.

Egyébként a Ciki vagy nem, beteg vagy! c. sorozatot juttattad eszembe, ahol halomra ájulok az angoloktól, hogy 10 évig dédelgetik a nyavalyáikat, mielőtt orvoshoz mennek. Másfél éve szagolgatod, ahelyett, hogy már rég túl lettél volna a vizsgálaton és hatszor meggyógyultál volna, gratulálok. Éppenséggel csak az egészséged kockáztatod, meg azt, hogy valaha lehet-e gyereked. Tudom, ennyi idősen ez nem fontos, de ha tényleg meddővé válnál, jó tíz év múlva már fene mód bánnád, hogy nem kértél időben segítséget! Szóval menj csak el sürgősen dokihoz, mehetsz szerintem egyedül is.

2013. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy az, hogy néz, még a kellemes élmény. Nade nem csak néz, hanem meg is vizsgál. Na, nem akarlak megrémíteni, nem olyan vészes, gyorsan túlvan rajta az ember. Meg egy dokinak igazából csak egy páciens vagy, nem fog rajtad gondolkodni túl sokat. Nem kell szülői kíséret, mehetsz egyedül, én is egyedül mentem. És jó tanács, hogy legközelebb ne halogasd az orvoshoz menést, attól még nem lesz kellemesebb, és a problémád sem oldódik meg magától...
2013. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

oké, köszönöm

első válaszoló, kicsit rosszul írtam: többször volt már, hogy kellemetlen szagú volt.. de ez el is múlt legtöbbször pár nap alatt

2013. júl. 11. 23:44
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg felesleges most még elmenned, de ha mégis, akkor próbáljatok gyerek, vagy tini nőgyógyászatra menni és női orvost elsőre. Bár szerintem, ott azok vannak.
2013. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:)
2013. júl. 12. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem sincs semmi komoly bajod most, de azért ha megnyugtat, akkor menjetek el egy ellenőrzésre.

Keressetek női orvost, vannak már elég sokan, és első alkalommal úgyis elég izgalmas az egész, nem érdemes még megtoldani egy esetleges plussz kellemetlenséggel, ha nem muszáj.

2013. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is női dokit javasolnék elsőre, úgy azért elviselhetőbb.
2013. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!