Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves lány vagyok és már jó...

17 éves lány vagyok és már jó pár éve van erős fehér folyásom és szaga is van. Nem tudom mitől van. Mit javasoltok, hogyan lehet ebből kigyógyulni hogy ne legyen többé? Muszáj lenne nőgyógyászhoz elmenni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen.
2013. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Már jó pár éve el kellett volna menned, akkor, amikor először észlelted!

A nem kezelt fertőzés jó eséllyel meddőséghez vezethet!


Irány az orvos, ő majd megmondja, hogy mi a bajod!

2013. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos muszáj... Nem lehet megúszni... Bátorság, nem a világ vége egy nőgyógyásznál tett látogatás!
2013. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok, hogy fiatal lányként az ember hogy fél a nőgyógyásztól.... Képes éveket szenvedni egy betegséggel, csak hogy elkerülje... És miért?! Semmi extra nincs benne. Terhesen úgy megy az ember, mintha csak a sarki fagyizóba menne :). Nem kell félni, nagyon nem éri meg egy ilyen egyszerű dolog miatt szenvedni. Csak elmész, megvizsgál, megmondja mit csinálj, és meggyógyulsz. Már rég túl lennél rajta. Bátorság!
2013. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez egyetlen és legjobb megoldás a nőgyógyász, hiszen biztosat csak ő tud mondani. Ha otthon kísérletezel, azzal nagyobb bajt is csinálhatsz!
2013. ápr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem szabad megvárni, míg nagyobb baj lesz, mert akkor sokkal tovább tart a gyógyulás, ha egyáltalán sikerül meggyógyítani.
2013. ápr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Maga a fehérfolyás az természetes dolog a nőknél.

Ha büdi és sárgás-züldes a folyás, valamint csíp. éget odalent, pisilési inger van, akkor biztos. hogy valami fertőzést kaptál el és el kellene menned dokihoz.

2013. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
Esetleg prőbálj női orvoshoz menni, hátha kevésbé félsz tőle.
2013. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a folyással semmi baj,még a mennyiségével sem ha már évek óta olyan. nekem is! de ha erős szaga van,akkor az viszont nem jelent jót.
2013. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Elfogok menni nőgyógyászhoz mert egy kicsit megijedtem. Köszönöm a segitséget :)
2013. ápr. 16. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!