Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactacyd, Nivea vagy Dove...

Lactacyd, Nivea vagy Dove intim lemosót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nincs semmi fertőzés vagy gomba, csak hallottam, hogy hasznos?! Olvastam, hogy valakinek csíp ez mitől lehet?

Minden érdekel!

18/L


2013. júl. 12. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már rég óta a Lactacydot használom és nincs rá panaszom. :)
2013. júl. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is Lactacydot használok kb. 13 éves korom óta. Anyukám is mindig ezt használta, így ez volt otthon. Sok rosszat olvasok róla, meg hogy tönkreteszi a hüvelyflórát, stb., én semmi ilyet nem tapasztaltam, nekem teljesen bevált. Nem váltanék. Engem még csípni sem csípett sosem.
2013. júl. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben mi is lactacydot használtunk családilag, de külföldi fórumok közt találtam nagyon komoly helyeket, ahol a leghatározottabban állítják, hogy minden efféle lemosó nagy gáz. Én hiszek nekik...
2013. júl. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sokáig niveat vettem, de már egy jó ideje váltottam dm-es jessa márkára, fele annyiba kerül és szeretem a dm saját márkás dolgait.
2013. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!