Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó a Nivea? Vagy inkább a...

Jó a Nivea? Vagy inkább a Dove? (izzadsággátló) és melyik fajtája a legjobb?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Az, amelyikben nincs alumíniumszármazék, ami mellrákot okozhat (pasiknál is). Használj natúrkozmetikumot. TÉNY, hogy nem annyira hatékonyak, mint a Dove (régebben azt használtam, amíg meg nem tudtam, milyen káros), de legalább biztonságos. Én most DM sajátmárkás Alverdét használok.
2012. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. Egyébként az alumínium tartalmúak (alu sók)a leghatékonyabbak, mert azok az izzadság mirigyek kivezető csövének összehúzásával gátolják az izzadást. Nos ezekből én a Rexonát szerettem, de aztán beláttam, hogy az izzadás méregtelenít és ha ezt a folyamatot gátoljuk a sok méreg bennem rakódik le. Innentől én is natúr deókat használok. A lényeg, hogy ne legyek büdös, de ettől még az izzadság távozhat.


Én a Dr. Organic deóját szeretem, a gránátalmásat. Sajnos nem olcsó. De a Nivea-nak is vannak alusó mentes deói, Pure& Natural, a lótuszosnak finom az illata, a golyósat használom, szerintem jó. A stifttől viszkettem.

2012. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát a nivea legtöbbön fel sem tünteti az összetevőket. Kerülném.


Nekem Adidas van, rózsaszín golyós, ezt alkalomra szoktam, ha meg nem megyek sehová, csak boltba vagy játszóra, én is Alverdéset használok, körömvirágosat meg tengeri sósat. Inkább többször mosok hónaljat.

2012. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A niveán legtöbbször le kell hajtani a hátsó címkét, és az alatt vannak az összetevők, eddig még mindegyiken rajta volt.
2012. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én régebben niveát használtam, de szerintem mostanában gyengébb már a minősége :( Újabban adidast használok vagy ami most nagy kedvenc lett az a garnier mineral :)
2012. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es: megnézem.
2012. aug. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindannyiótoknak a válaszokat :)

legjobban a 2. válaszolónak örulök :)

mégegyszer nagyon szépen köszi :)

2012. aug. 8. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:

szia:)

probald ki az 'elite models New York Muse' nevu sprayt:)

illata is nagyon jo es nincs benne aluminium:)))

Dove-bol az uborkas a legjobb:)

adidas-ok es a rexona-k is jok..utobbival az a baj hogy van benne alu:/

2012. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!