Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben hol találok...

Debrecenben hol találok kedves nőgyógyászt? És hogy fog megvizsgálni, azaz mit fog csinálni?

Figyelt kérdés

Az első nőgyászom lenne..

Nagyon félek szóval olyan valaki kellene aki rendes,nem durva..

Elmesélnétek amúgy,h mit csinál?

Voltam már nőgyógyásznál tabiért,kiírta de nem vizsgált meg,pedig kértem azt mondta majd a következőnél..pedig nekem fontos lenne mert apumnak trombózis van a lábában...

Szóval??

Hogy kezd neki?

Mit néz?


2009. okt. 18. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy bizonyos dr Skapinyec József nevű nőgyógyásznál voltam először vizsgálaton, aki a MÁV Rendelőben rendel. Eleinte iszonyatosan paráztam, de ahogy ültünk a váróban a körmünket rágva, váratlanul kijön közénk egy idős doki, és kezet fog mindenkivel, majd kedélyesen elbeszélget az elsápadt páciensekkel. Az előttem berendelt nő szó szerint kacagva jött ki tőle, ezek után én sem féltem egyáltalán. Mint kiderült, nincs is mitől:) Be kell menni hozzá, és ha elmondod, hogy először jársz itt, ezért nézze már el neked, ha pl. ügyetlenkedsz, csak mosolyogni fog, és megmondja, mit tegyél. Vesz mintát, megvizsgálja a pH-dat és a méhszáj épségét. Az egész 1-2 perc leforgása alatt végbemegy. Aztán nekem legalábbis megnézte az arcomat, hogy pattanásos-e, és aszerint írta fel a medicinát:) Engem elküldött egy laborvizsgálatra is, aminek az eredményével vissza kellett mennem hozzá.
2009. okt. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!