Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges valamilyen természe...

Lehetséges valamilyen természetes módon előrehozni a menstruációt?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon fáj a hasam, amikor megjön és elég erős a vérzés, ezért jó lenne, ha nem a nyaralás közben lenne. Előző hónapban 7 nappal korábban jött meg. Lehet, hogy akkor most is hamarabb fog?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

15/L



2013. júl. 12. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Késleltetni lehet fogamzásgátlóval, de előrehozni nem tudom mivel lehetne. Nekem, amikor érzem, hogy megfog jönni, akkor pl. egy jó forró fürdőtől van, hogy előbb jön meg.
2013. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 12. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom szedsz-e rá valamit, ha nem és nem jönne meg korábban, akkor tegyél el No-spat, meg valami fájdalomcsillapítót, és a tájékoztató szerint szedd be. Akkor jobban leszel, és talán még élvezheted is a nyaralást! :)

Lehet, hogy most is hamarabb fog, főleg ha amúgy sem szokott olyan pontos lenni.

2013. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Nem szokott pontos lenni, úgyhogy remélem most is hamarabb lesz.
2013. júl. 12. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!